Akwarium
  ul. Krańcowa 47
02-493 Warszawa
POLSKA
tel +48 22 863-80-97
fax +48 22 863-53-01
Strona główna » Produkty » Cieplik - Heat Pad

MAGICZNY  CIEPLIK

 


Poduszka cieplna zawiera wodny roztwór octanu sodowego, który jest nieszkodliwym środkiem stosowanym między innymi w przemyśłe spożywczym. Wewnątrz poduszki umieszczony jest metalowy krążek, którego nagięcie rozpoczyna  reakcję krystalizacji i wydzielanie ciepłą.

Po prostu nagnieć metalowy krążek i poduszka stanie się natychmiast gorąca!

Magiczna poduszka cieplna zaraz po uaktywnieniu staje się gorąca (54° C) i może być używana  wielokrotnie (jeżeli jest używana zgodnie z instrukcją).

Kiedy Cieplik odda całe ciepło roztwór pozostanie w stanie skrystalizowanym do czasu ponownej regeneracji. Dokonuje się jej przez podgrzewanie poduszki we wrzącej wodzie przez około 5 minut   (podkładajac na dno naczynia ściereczkę)  – do czasu aż wszystkie kryształki się rozpuszczą.

Magiczne Ciepliki w zależności od wielkości i kształtu mogą być używane do różnych celów.

Są bardzo przydatne przy pracach na wolnym powietrzu, w podróży, pod namiotem, podczas polowania czy  wędkowania oraz dla kibiców wszelkich sportów.

Specjalnie ukształtowane “Ciepliki” są przeznaczone do podgrzewania butelek niemowlęcych.

Ponadto mają nieograniczone zastosowanie w lecznictwie w fizykoterapii. Działają szczególnie skutecznie na rozluźnienie skurczy, zmniejszają bóle mięśni, działają łagodząco na bóle reumatyczne, zmniejszają uciążliwość bóli menstruacyjnych.


Poduszki cieplne są ekscytującą nowością i bardzo użytecznym produktem.